Список побажань (0)
Субтил
Техник
Ревлон
Новуль
Гамма Пиу

Новинки

Лідери продажів

Спеціальні пропозиції

Відгуки про товари

Інтернет-магазин професійної косметики та інструментів 1Beauty

 • В даний час на ринку професійної косметики і інструментів з'являються все нові і нові продукти для краси. З 2009 року ми працюємо на ринку beauty - індустрії України. На сьогоднішній день у нас в асортименті кілька тисяч хітових позицій і асортимент постійно розширюється.

  Найбільш передові і високотехнологічні потрапляють в салони краси в першу чергу, потім завойовують любов і визнання найвимогливіших клієнтів.

  Здоров'я. Безпека. Краса. Простота у використанні.

  Всі ці компоненти щастя для звичайних людей і зірок з телеекранів. Для придбання численних beauty - препаратів не потрібно обходити все місто, досить зайти на сторінку інтернет - магазину 1 Бьюті або відразу оформити замовлення або поспілкувавшись з фахівцем по телефону або живому чату вибрати для себе одну з beauty - новинок або бестселерів. Також Ви можете оформити замовлення через Ваші улюблені соціальні мережі Viber, Facebook, Telegram, Instagram.

  Інтернет - магазин 1Бьюті офіційно представляє в Україні тільки самі топові торгові марки, які вже вибрали як провідні стилісти, так і їх вимогливі клієнти. Рейтинги, представлених у нас торгових марок, досить високі, не тільки в Україні, але в світі.  Так як співвідношення ціна - якість грає не останню роль у виборі продуктів для краси.

  Якщо Ви відразу знаєте, що шукаєте, досить скористатися зручним пошуком вводячи в поле назву товару повністю або його фрагмент.

  Чому обирають роботу саме з нами:

  • Безкоштовні консультації наших фахівців для підбору засобів, які підкреслять Вашу красу;
  • 100% оригінал, так як у нас прямі поставки від виробників;
  • Всі товари проходять ретельні тестування в кращих європейських лабораторіях дерматологами, трихологами, хіміками. Після цього тестуються європейськими і світовими покупцями. І тільки потім потрапляють на наш ринок. Таким чином пройшовши кілька ступенів відборів і тестів.

  Гарантія якості підтверджена сертифікатами якості та медичними висновками:

  • Величезна кількість продуктів на власних складах, що дозволяє відправляти посилки в день оформлення замовлення, не очікувати тижнями
  • Наявність в усіх соціальних мережах для зручності спілкування і Ваших відгуків
  • Безкоштовна доставка по всій Україні.

  Число вдячних покупців неухильно зростає. Спробуйте бути в їх числі 1 раз і залишитеся з нами надовго, порадивши також своїм родичам, друзям і знайомим. Будемо раді бути Вашим beauty - партнером.

  З повагою, команда інтернет - магазину 1 Beauty.